15 Ağustos 2013 Perşembe

Baldız Baldan Tatlıdır yeşilçam erotik film izle


Fİlmin Adı: Baldız Baldan Tatlıdır
Filmin Türü: Erotik
Filmin Oyuncuları: Özge Özen, Mustafaş Taşçı, Eyüp Özbalcı, Leyla Saner, Didem Onur, Sibel Taş
Filmin Konusu: Baldızına aşık olan bir adam karısına bunu açıklar ve karısından onay almaya çalışır. Karısıda ona bu onayı verir ve tüm olaylar bu sonuç çerçevesinde gelişir.
İyi seyirler dileriz.
NOT (1): 18 yaşından küçüklerin izlemesi yasaktır!
NOT (2): Eğer filmi açamıyor ve izleyemiyorsanız. DNS adresinizi değiştirmeniz gereklidir.
Dns Adresi: 208.67.222.222
                     208.67.220.220

Vkontakte
Putlocker (Alternatiftir)Rock It! endash Salla Onu İzle


Julia genç ve yetenekli bir piyanist olma yolunda ilerleyen genç bir kızdır. Ve zamanla Nicke aşık olmasıyla birlikte hayatında bazı değişiklikler olmaya başlar. Nitekim Nick Rock it adlı bir grup ile çalışmaktadır. Ancak Julia ise klasik müzikden hoşlananır
Imdb: 5
Yapım: 2010
Tür: Aile,Müzikal
Yönetmen: Mike Marzuk
Oyuncular: Emilia Schüle,Daniel Axt,Lucas Reiber,Katja Keller,Maria Ehrich,Vivien Wulf,Heio Von Stetten,Petra Nadolny,Max Herbrechter
Görüntü Yöneticisi: Bernhard Jasper,Andreas Ulmke-smeaton,Ewa Karlström,Karlheinz Ganzer
Yapımcı: Bernhard Jasper,Andreas Ulmke-smeaton,Ewa Karlström,Karlheinz Ganzer
Senaryo: Peer Klehmet,Sebastian Wehlings

Belalı Miras Zerrin Egeliler yeşilçam erotik film izle

Filmin Adı: Belalı Miras
Filmin Türü: Komedi, Erotik
Filmin Oyuncuları: Aydemir Akbaş,Zerrin Egeliler
Filmin Süresi: 49 dakika
Filmin Yapım Yılı: 1983
Filmin Konusu: Büyükannenin vefatı üzerine kalan miras ve miras peşinde koşan akrabalar anlatılıyor. Komedi ve erotik sahnelerle dolu güzel bir yeşilçam klasiği.
İyi seyirler dileriz.
Not: 18 yaşından küçüklerin izlemesi yasaktır.

Putlocker


Açlık Oyunları Türkçe Dublaj izle


Panem ulusu Kuzey Amerika olarak bilinen bir yerin harabe yıkıntıları içerisinde hayatlarını yaşamaktadır. Başkent Capitolün etrafında 12 bölge vardır. Şiddetli ve acımasız olan Capitol de bölgeler bir hat boyunca sıralanmıştır. Onların her biri her yıl yapılan Açlık oyunlarına katılmak zorundadır. Yarışma için her bir bölgeden yaşları 12 ila 18 arasında değişen birer erkek ve bir kız çocuğu göndermek durumundadır. Açlık oyunları TV den canlı yayınlanan ölümüne bir kavgadır. Kazanmak ün ve talih anlamına gelir. Kaybetmek ise kesin ölüm.
IMDB Puanı: 7.6
Yapım: 2012 endash ABD
Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon, Dram, Fantastik, Gerilim, Gizem, Macera, Romantik, Psikolojik, Gençlik
Süre: 142 dakika
Yönetmen: Gary Ross
Oyuncular:
Josh Hutcherson, Isabelle Fuhrman, Elizabeth Banks, Woody Harrelson, Liam Hemsworth, Wes Bentley, Stanley Tucci, Donald Sutherland, Jennifer Lawrence, Alexander Ludwig, Toby Jones, Lenny Kravitz, Kalia Prescott, Willow Shields, Ethan Jamieson, Jacqueline Emerson, Amber Chaney, Jack Quaid
Görüntü Y.: Tom Stern
Senaryo: Billy Ray Cyrus
Yapımcı: Suzanne Collins

14 Ağustos 2013 Çarşamba

Olmaz Böyle Şey yeşilçam erotik film izle
Filmin Adı: Olmaz Böyle Şey
Filmin Yapım Yılı ve Yeri: 1974 - Türkiye
Filmin Türü: Erotik - Komedi
Filmin Yönetmeni: Oksal Pekmezoğlu
Filmin Oyuncuları: Arzu Okay, Mine Mutlu, İlhan Daner, Müjgan Ağralı, Ferdağ Büyükgüneş, İhsan Yüce
Filmin Senaristi: Suavi Sualp
Filmin Yapımcısı: Nami Dilbaz
Filmin Görüntü Yönetmeni: İzzet Akay
Film Hakkında: Olmaz böyle şey filmi 1974 yılında çekilmiş olan bir yeşilçam erotik filmidir.
Not: 18 yaşından küçüklerin izlemesi sakıncalıdır!

Amerikan Pastası: Buluşma Türkçe Dublaj izle


Gençlik komedisi anlayışını kökünden değiştiren American Pie nin ilk kadrosu, serinin oniki sene sonra çekilecek olan orijinal kadrolu bölümü American Reunion için tekrar bir araya geliyor. Mezuniyetlerinin 10. yılı adına tekrar bir araya gelen kahramanlarımızı, hem şimdiki hayatlarıyla tekrar hatırlayacağımız komedi dolu bir film bizleri bekliyor.
IMDB Puanı: 7.2
Yapım: 2012 endash ABD
Tür: Komedi, Romantik, Gençlik
Yönetmen: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg
Oyuncular:
Alyson Hannigan, Seann William Scott, Jason Biggs, Tara Reid, Eugene Levy, Mena Suvari, Shannon Elizabeth, Jennifer Coolidge, Chris Klein, Tad Hilgenbrink, Eddie Kaye Thomas, Katrina Bowden, Natasha Lyonne, Dania Ramirez, Thomas Ian Nicholas, Chris Owen, Deborah Rush
Senaryo: Adam Herz, Jon Hurwitz
Yapımcı: Chris Weitz

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü

lord-of-the-rings-the-return-of-the-king-one-sheet-4900877.jpg


Tür : Macera / Fantastik
Gösterim Tarihi : 19 Aralık 2003
Yönetmen : Peter Jackson
Senaryo : Peter Jackson , Philippa Boyens , Stephen Sinclair , Frances Walsh , J.R.R. Tolkien (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Andrew Lesnie
Müzik : Howard Shore
Yapım : 2003, ABD / Yeni Zelanda , 201 dk.

Oyuncular


Elijah Wood (Frodo Baggins) , Billy Boyd (Peregrin Pippin Took) , Dominic Monaghan (Meriadoc Merry Brandybuck) , Sean Astin (Samwise Sam Gamgee) , Ian McKellen (Gandalf) , Ian Holm (Bilbo Baggins) , Viggo Mortensen (Aragorn) , Orlando Bloom (Legolas Greenleaf) , Liv Tyler (Arwen) , Cate Blanchett (Galadriel) , John Rhys-Davies (Gimli) , Bernard Hill (Theoden) , Miranda Otto (öc9owyn) , Karl Urban (öc9omer) , John Noble (Denethor) , David Wenham (Faramir) , Alexandra Astin (Elanor Gamgee) , Andy Serkis (Gollum/Smeagol)
Kralın Dönüşü, Peter Jacksonın üçünü bir arada çekerek sinemaya uyarladığı Tolkien in ölümsüz eseri Yüzüklerin Efendisi nin son bölümünü beyazperdeye taşıyor.


Kıyamet günü ortamını yaşayan Orta Dünya da, Yüzük Savaşı nın son ve en büyük mücadelesine hoşgeldiniz. Bir yanda güvenilmez Gollum un rehberlik ettiği yüzük taşıyıcısı Frodo ve yoldaşı Sam, Mordor a ulaşıp Tek Yüzükü yokedebilecekleri tek yere götürmeye çalışıyorlar. Diğer yanda Rohan Atlıları ve Ent lerle güç birliği yaparak Sarumanı alt etmiş olan Gandalf, Aragorn ve diğer dostlarımız Karanlıklar Efendisi nin tehtidi altındaki Gondor a varıp savunmak zorundalar. Gondor un savunması, hiç kuşkusuz Miğfer Dibi Muharebesi nden daha kolay olmayacak. Zira Sauron un orduları çoktan harekete geçmiş durumda. Eğer bunu başarabilirlerse Gondor u, Isuldur un kanından gerçek bir Kral ve Kralı da daha öncekilerden çok daha çetin savaşların beklediği aşikar.


Yüzük Frodo yu etkisi altına alıp yeni bir Gollum mu yaratacak? Yüzük Kardeşliği üyelerin Galadriel in aynasında görmüş oldukları felaket sahneleri gerçek olacak mı? Hobbitköyü bekleyen tehlike nedir? Elflerin terkettiği Orta Dünya da, Sauron yenilse bile İnsanların hükmedeceği yeni çağda Kral kim olacak? Kral, atası Isuldur un zayıflığını tekrar edecek mi? Ve herşeyden önemlisi Kral, Sauron karşısında muzaffer olacak mı?


Bu ve diğer sayısız sorunun cevabı ile Orta Dünya nın kaderini, hiç kuşkusuz küçük bir Hobbit in insanüstü mücadelesinin sonuçları belirleyecek.Balbadem yeşilçam erotik film izle

balbadem.jpg (279öd7400)

Filmin Adı: Balbadem (Zerrin Egeliler)
Filmin Yapım Yılı ve Yeri:1979 - Türkiye
Filmin Türü: Erotik, Dram
Filmin Yönetmeni: Çetin İnanç
Filmin Senaristi: Çetin İnanç
Filmin Süresi: 65 dk.
Filmin Oyuncuları: Turgut Özatay, Zerrin Egeliler, Tevfik Şen, Ata Saka, Yılmaz Kurt, Çetin Başaran
Filmin Yapımcısı: Mehmet Karahafız
Filmin Konusu: Genç bir kız, fabrakada çalışmaktadır. Fabrikanın sahibi ona göz koymuştur ve kötü emellerin alet etmeyi planlıyordur ve daha sonra fabrikatör bu kızı tecavüz ediyor ve kız büyük bir kente kaçmak zorunda kalıyor. Kız kötü yola düşmüştür artık. Annesi ve babası onu bulup o bataktan kurtarmaya çalışıyorlardır. Sonrasında genç kız kendisine tecavüz eden adamı bulup öldürür ve intikamını alır.
İyi seyirler dileriz.
NOT: 18 yaşından küçüklerin izlemesi sakıncalı olup yasaktır.
Eğer 18 yaşından küçükseniz lütfen çıkınız.

Putlocker


X-Men Başlangıç: Wolverine endash X-Men Origins: Wolverine İzle (Türkçe Dublaj)

X-Men Başlangıç: Wolverine endash  X-Men Origins: Wolverine İzle (Türkçe Dublaj)


IMDB Puanı: 6.7/10
Yapım: 2009 ~ ABD
Tür: Aksiyon , Bilim Kurgu , Fantastik , Macera
Oyuncular: Hugh Jackman , Ryan Reynolds , Dominic Monaghan , Liev Schreiber , Taylor Kitsch
Yönetmen: Gavin Hood
Senaryo: Stan Lee , David Benioff , Skip Woods
Yapımcı: Hugh Jackman , Stan Lee , Avi Arad , Richard Donner , Lauren Shuler Donner
Görüntü Yönetmeni: Donald McAlpine , Barry Robison
Görüntü Yönetmeni: Harry Gregson-Williams
Dağıtım: Tiglon
Filmin Websitesi: http://www.marvel.com/movies/X-Men.X-Men_Origins:_Wolverine
Süre: 2 saat
Gösterim Tarihi: 01 Mayıs 2009 (Türkiye)
Konusu: Wolverine mutant hayatı yaşamaktadır, kız arkadaşının ölümü yüzünden Victor Greed ten (daha sonra Sabertooth olacak olan) intikamını almak istemektedir, ve bunun sonucunda Weapon X programina katilir.


Yol Filmini İzle,TIKLLA İZLE,Yol Sinrma Filmini İzle,

Yol Filmini İzle,TIKLLA İZLE,Yol Sinrma Filmini İzle,


KONUSU :Yol, Senaryosu Yılmaz Güney tarafından yazılan, Şerif Gören tarafından yönetilen 1981 yılı yapımı Türk filmi. Senaryosu Yılmaz Güney tarafından yazılan Yol filmi, Şerif Gören'den önce "Bayram" adıyla Erden Kıral tarafından çekilmeye başlanmıştır. Yılmaz Güney bilinmeyen bir nedenden dolayı, filmi daha sonra Erden Kıral'dan alıp Şerif Gören'e teklif etmiştir. Filmi Gören, önceki ekipten bir tek Tarık Akan'ı bırakarak ve Yılmaz Güney'in senaryosundaki 12 karakteri 5'e indirerek filmi yeni bir ekiple çekmiştir. Filmin çekilen ham görüntüleri yurtdışına kaçırılarak Yılmaz Güney'in de başında bulunduğu bir ekip tarafından kurgulanmıştır. 1982 Cannes Film Festivalinde Altın Palmiye ödülü almıştır. Sıkıyönetimin en acılı günlerinde İmralı Yarı Açık Cezaevi'nden verilen izinle köylerine, evlerine gitmek isteyen beş mahkumun yolda yaşadıkları zorluklar ve insan hayatlarının dramı çok başarılı bir anlatımla sunuluyor. Künye: YOL 1981, 35 mm, Renkli, 104 dakika * Yönetmen: Şerif Gören * Senaryo: Yılmaz Güney * Müzik: Sebastian Argol-Kendal (Zülfü Livaneli) * Görüntü Yönetmeni: Erdoğan Engin; * Kurgu: Yılmaz Güney, Elisabeth Waelchli, Laura Montoya, Helene Arnal, Serge Guillemin; * Yardımcı Yönetmen: Muzaffer Hiçdurmaz, Ahmet Soner, Turgay Aksoy; * Yapımcı: EDI Hubschmid, K. L. Puldi * Yapımcı Şirketi: Güney Film-Cactus Film. * Yapım yılı: 1981 * Dağıtım: Gala Film * Tarık Akan (Seyit Ali) * Şerif Sezer (Zine) * Halil Ergün (Mehmet Salih) * Necmettin Çobanoğlu (Ömer) * Tuncay Akça (Yusuf) * Meral Orhonsay (Emine) * Semra Uçar (Gülbahar) * Hikmet Çelik (Mevlüt) * Sevda Aktolga (Meral) * Hale Akınlı (Seyran) * Turgut Savaş (Zafer) * Hikmet Taşdemir (Şevket) * Engin Çelik (Mirza) * Osman Bardakçı (Berber Elim) * Enver Güney (Cinde) * Erdoğan Seren (Abdullah)öab

IMDB Puanı:8/10
Yapım:1981; Fransa, İsviçre, Türkiye
Tür:Dram
Yönetmen:Yılmaz Güney, Şerif Gören
Senaryo:Yılmaz Güney
Yapımcı:Edi Hubschmid Görüntü
Yönetmeni:Erdoğan Engin
Müzik:Zülfü Livaneli, Sebastian Argol

Tag : indirmeden yol izle, Yerli Filmler, yılmaz güney, yılmaz güney filmleri, yılmaz güney yol, yol, yol filmini izleYol filmi 1982 yılında Cannes film festivalinde ödül kazanmış,insanı hüzne boğan bir Yılmaz Güney filmi... Yılmaz Güneyin unutulmaz filmlerinden biri olan Yol filmini asla kaçırmayın.


İyi seyirler dileriz.


1. Bölüm


Yabancı Erotik Film İzle,Venedik Guzelleri (2002 - İtalya - Erotik - Tr Dublaj) Konulu Film izle

Yabancı Erotik Film İzle,Venedik Guzelleri (2002 - İtalya - Erotik - Tr Dublaj) Konulu Film izle

Filmin Konusu:

Emily Crawford'un canlandırdığı karakter olan Roberta işinde başarılı hayatı oturmuş disiplinli bir iş kadınıdır.

Bu başarısı Onun sosyal hayatını elinden almıştır.Bunun farkına vardığında kendine zaman ayırmaya karar verir.

Bu amaçla İtalyan'nın turistlik yeri olan Venedik'e tatil amaçlı gider.

Özlediği birçok duyguyu yaşamaya başlayan Roberta karşısına çıkan Lorenzo ile özlediği diğer duygulara da ulaşacaktır.

Lorenzo'yu görduğu ilk andan itibaren etkilenen Roberta Lorenzo ile ateşli bir ilişkiye başlarlar...

Bilgiler;
Yapım:İtalya-2002
Tur:Erotik-Romantik
Dil:Turkçe Dublaj
Sure:100 dakika
Oyuncular:Emily Crawford,Gualberto Parmeggian
Uyarı:+ 18 içeriktir...Seksin Ruhu + 18 film izle


Türü: Erotik
Yönetmeni: Issac Dovidad
Oyuncuları: Beverly Lynne Brandon Ruckdashel Ann Marie
Seks ve şehvet ruhu konu alınmıştır.Erotik film sevenlerin kaçırmayacagı bir yapıttırSitemizden seksin ruhu filmini orjinal dilinde izleyebilirsiniz..iyi seyirler dileriz..


Filmi izlemek için close Ad and watch as Free User yazan yere tıklayınız. Daha sonra Start Video Nov e tıklayıp filmi izleyebilirsiniz..

Playboy Tv Live +18 Yabancı Erotik Film izle

Playboy Tv Live +18 Yabancı Erotik Film izle

Playboy Tv Live +18 Yabancı Erotik Film izle
Tür:Yabancı Erotik Film
Uyarı:Film kendi orjinal dilinde olup altyazı mevcut degildir..mükemmel erotik sahnelerin bol karelerle yayınlandıgı harika bir filmiyi seyirlerö85


ALTERNATİF

Lolita izle , Lolita Erotik Filmi izleFilm Bilgileri
Lolita filmini full hd türkçe dublaj izle, Lolita filmini tek parça 720p kalite otomatik geçiş online bedava izle, Lolita filmi erotik filmler kategorisinde yer almaktadır.
 

Part 1

Part 2 Part 3 Part 4 Part 5 Part 6 Part 7 

Gatorbait 2 -Erotik Filmi İzle

Gatorbait 2 -  Watch Erotic Movies Online

Gatorbait 2 -Erotik Filmi İzle

Biyonik Ali Futbolcu Aydemir Akbas Erotik Komedi Yesilcam Filmi Full izle


18 Yaş ve Üzeri İçerik İçerebilir..18 Yaşından Küçüklerin İzlemesi Tavsiye Edilmez.


Romance - 1999 Erotik Film izle

Romance - 1999 Erotik Film izle
Ülke:Fransa
Yapım Yılı: 1999
Filmin Süresi: 95 dk.
Vizyon Tarihi: 13 Ağustos 1999

Konusu

Genç bir ilkokul öğretmeni olan Marie (Caroline Ducey) , Paul'ü (Sagamore Stevenin) sevmektedir. Bir mankenin ölçülerine sahiptir ama Paul onunla sevişmeye bir türlü yanaşmamaktadır. Zaten sevişmeyide fazla sevmemektedir. Bunun üzerine kendisiyle sevişecek yeni birilerini arayan Marie değişik çevrelerin içine girer.
DİKKAT :

ALTTAKİ VİDEOYU AÇMAK İÇİN ÖNCE:
Start Video Now Tıklayın .
Sonra Otomatik Açılaçaktır İyi Seyirler :)Alternatif 2

Tıkla izle

Alternatif 3

Tıkla izle

Amerikan Pastası 7 Erotik Film İzle

Amerikan Pastası 7 Filminin Süresi ortalama olarak 92 dakika filmin konusu daha önceki serilerinde olduğu gibi aşk ve erotik içerikli gençlik filmi filmde çok seksi ve çılgın kızlar rol almaktadır.Amerikan Pastası 7 Filmi türkçe seslendirme olup sizlerin altyazı ile kafanızın karışmaması için değerli ziyaretçilerimiz.
Amerikan Pastası 7 Erotik Film İzle

Las Edades De Lulu + 18 Erotik Film Full Online izle

Las Edades De Lulu + 18 Erotik Film Full Online izle
Yapım Yılı: 1990
Ülke: Ispanyol
Dill: Ispanyolca
Alt yazi: Türkce
Süre: 96 dk
Yönetmen:Bigas Luna
Oyuncular: Francesca Neri, öd3scar Ladoire, Maröeda Barranco, Fernando Guillen Cuervo,
Rosana Pastor, Javier Bardem, Juan Graell

Konusu

Onun arkadaşı olamazsınız, ancak en mahrem sırdaşı olabilirsiniz.

Yenilgilerini yalnız yaşayan, ama yalnızlığına yenilmeyen bir kadın Lulu. Hem küçük bir kadın hem de yetişkin bir kız. Her yaşında. Onun için önce yaşamak, sonra düşünmek geliyor. Ya sizin için?

Aşk ve cinsellikle aynı anda tanışan şanslı kadınlardandı. Sonra ikisinin de bağımlısı oldu. Cinselliği sapkınlıktan ayıran çizginin ne kadar ince olduğunun farkındaydı.

Endişelerinizi, yargılarınızı bir kenara bırakın, ve Lulu nun hayatına tanıklık edin. Cesaretin, tutkunun ve aşkın yanında yalnızlık ve acı da yaşayacaksınız.
Ama asla pişman olmayacaksınız.

Lulu hiç olmadı

İnanmayacaksınız ama bu aşk! Hem de sırılsıklam

Lulu, dünyada 1 milyondan fazla satıldı.

21 dile çevrildi! İtalya, ABD, Fransa, Japonya,Yunanistan, İsveç, Çin ve Yeni Zelanda nın da aralarında bulunduğu 27 ülkede bestseller oldu!

Pablo bana döndü: Bana söz vermeni istiyorum. Başımı olur anlamında salladım. Ne olursa olsun daime iki şeyi hatırlayacağına söz vermeni istiyorum. Bunu hatırlayacağını söyle bana. Başımı tekrar salladım. Birincisi, seks ve aşk birbirinden tamamen farklıdır. İkincisi, dün gece yaptığımız bir aşk eylemiydi. Gözlerine dikkatle baktım. Söz veriyorum. Gülümseyip alnımdan öptü ve benimle vedalaştı. Güle güle Lulu. Cici ol ve büyüme!

Ödüller:1989 Le Sonrisa Vertical Erotik Edebiyat Ödülü
Alternatif orjinal dilde
putlocker player Tıkla izle
sockshare player Tıkla izle